fbpx

REKOMENDACJE

Usługi Doroty poleciła mi koleżanka z pracy. Zamówiłam profesjonalne zdjęcia nieruchomości wraz ze stylizacją wnętrza. Miałam mieszkanie na sprzedaż na Wilanowie. Zdjęcia wyszły super. Zaskoczyła mnie stylizacja wnętrza. Dorota poprzestawiała meble i wnętrze kompletnie zmieniło charakter, stało się większe, przytulniejsze. Mieszkanie sprzedałam sama w 3 miesiące. Polecam.

Miłka, lat 49, Warszawa

Przez 2 lata próbowałem bezskutecznie sprzedać dom, miałem wiele umów podpisanych z agencjami, ale praktycznie żadnych Oglądających. Moja współpraca z Dorotą trwała zaledwie 4 m-ce, bo tylko tyle czasu potrzebowała, aby znaleźć mi kupca. Jestem pod dużym wrażeniem jej skuteczności i na pewno będę polecać jej usługi znajomym.

Michał, lat 44, Warszawa

Doceniam współpracę z Dorotą i oceniam ją najlepiej, jak tylko mogę. W ciągu 6 miesięcy od zgłoszenia jej nieruchomości do sprzedaży jako jedyna zainwestowała w ten projekt swój czas, kontakty i pieniądze i przyprowadziła w tym czasie więcej zainteresowanych Klientów niż inne agencje w ciągu kilku lat, kiedy oferta była w ich portfelu.

Godny podziwu jest jej profesjonalizm przy prezentacji nieruchomości, jak również determinacja w zdobywaniu opinii od oglądających po ich odwiedzinach w nieruchomości. Udało się to wszystko zrobić pomimo faktu, iż dom był cały czas zamieszkały i funkcjonalny dla mieszkańców.

Nie bez znaczenia był także jej wkład w załatwianiu procedur przedsprzedażowych i posprzedażowych przy kwestiach zaświadczeń w urzędach i w sądzie hipotecznym. Pozwoliło mi to zaoszczędzić na urlopach, które musiałbym wziąć w pracy na załatwianie tych wszystkich spraw w godzinach urzędowych.

Z przyjemnością będę polecał usługi Perfect Home Concept wszystkim zainteresowanym sprzedażą nieruchomości w Warszawie.

Piotr Selma, Warszawa

Odnośnie naszej współpracy to bardzo cenię sobie, i dziękuję, za pełne zaangażowanie. Zdjęcie z barków sprzedającego wszystkich tych dodatkowych aspektów jest na pewno dużym atutem w działalności agenta nieruchomości. Oczywiście wymaga dodatkowego czasu i wysiłku, ale jest wartością dodaną do standardowej usługi, którą każdy klient powinien docenić.

Robert, lat 54, Warszawa

Współpracowałem z Panią Dorotą już 2 razy. Trafiłem do niej z polecenia. Za pierwszym razem poprosiłem ją o pomoc w urządzeniu 2 pokojowego mieszkania na Mokotowie pod sprzedaż, mieszkanie sprzedało się w 3,5 m-ca. Pani Dorota miała klucze do mieszkania, więc ja dopiero byłem potrzebny na etapie rozmów z Kupcem i negocjacji. Załatwiła też wszelkie dokumenty wymagane do sfinalizowania transakcji. Cała współpraca była bardzo sprawna i miła. Za drugim razem poprosiłem o pomoc w znalezieniu oferty kawalerki pod wynajem. Obejrzeliśmy 5 mieszkań i zdecydowałem się na mieszkanie na Żoliborzu. Wynajmuje się świetnie, zresztą fotograf współpracujący z Panią Dorotą robił zdjęcia do oferty na portale. Szczerze polecam usługi Perfect Home Concept.

Krzysztof Muszyński, Warszawa

Magda Kowalska, Warszawa

Mam mieszkanie pod wynajem od 3 lat, skontaktowałam się z Dorotą celem zrobienia dobrej oferty na portale ogłoszeniowe, bo miewały okresy w których mieszkanie stało puste przez nawet kilka miesięcy. Zamówiłam usługę Perfect Offer. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Mieszkanie udało się wynająć w 2 dni, a odzew był 4 krotnie większy niż normalnie. Podchodziłam z początku do wszystkiego bardzo sceptycznie, ale wynik końcowy bardzo mnie zaskoczył na plus. Będę polecać.

Zuza, 28 lat, Wrocław

Skorzystałam z usługi konsultacji online już 2 razy. Fajna oszczędność czasu. Przygotowywałam swoje mieszkania pod najmy krótkoterminowe i skorzystałam ze wskazówek jak uatrakcyjnić obecny wygląd mieszkania, jak zrobić zdjęcia i co napisać w ogłoszeniu. Kilka wprowadzonych zmian za radą pani Doroty wpłynęło bardzo pozytywnie na odbiór całości przez oglądających. Konsultacja skype to super sprawa. Nie trzeba wychodzić z domu!

Iwona Pilgrim, Warszawa

Współpraca z Panią Dorotą była i owocna ( za  Jej pośrednictwem kupiliśmy dom ), i przyjemna. Od pierwszego spotkania czułam, że mam do czynienia z osoba profesjonalną, spokojną, merytoryczną, a jednocześnie dobrze rozumiejącą nasze potrzeby. Chociaż Pani Dorota reprezentowała stronę sprzedającą, nie była stronnicza. Byliśmy traktowani w sposób zrównoważony i bardzo uczciwy. Widać było, że Pani Dorota ” nie łapie 30 srok za ogon ”  jak niektórzy agenci w dużych/ sieciowych agencjach, lecz poważnie i bardzo indywidualnie podchodzi do swoich klientów.  Dobrze zna nieruchomości, które reprezentuje, ma czas i uwagę dla swoich klientów, odpowiada na najróżniejsze pytania, jest dostępna / odpowiada na telefony i maile w krótkim terminie. Dostosowuje godziny pracy do potrzeb klientów, w granicach zdrowego rozsądku i szacunku dla życia rodzinnego każdej ze stron 😉 Pomogła nam  nie tylko wynegocjować i sfinalizować zakup naszego pierwszego domu w Warszawie, ale też:  znaleźć eksperta od operatu, notariusza i ekipę remontową – czyniąc to taktownie, absolutnie nie narzucając swoich kontaktów.
 Z pewnością będziemy polecać jej usługi osobom poszukującym ciekawych nieruchomości i oczekującym  osobistego, indywidualnego podejścia do klienta, profesjonalizmu, uwagi, kultury, zrozumienia, klasy.
× W czym mogę Ci pomóć?