+48 607 170 773 +48 502 029 320 dorota@perfecthomeconcept.com karolina@perfecthomeconcept.com

Poznaj nas

Karolina Rudzka-Krępicz

Pragniemy dzielić się z naszymi Klientami wartościową wiedzą z zakresu marketingu nieruchomości, home brandingu czyli budowania wizerunku nieruchomości.

Jako jedyne na rynku kierujemy naszą ofertę zarówno do Klientów, którzy na każdym etapie sprzedaży lub najmu chcą wesprzeć się pomocą doświadczonego doradcy ds. nieruchomości jak i tych, którzy chcą swoje mieszkanie wynająć lub sprzedać SAMI i potrzebują pomocy w zakresie skutecznego e-marketingu oraz przeobrażenia swojej nieruchomości w atrakcyjną ofertę na sprzedaż lub pod wynajem.

Dorota o sobie: Prywatnie jestem osobą bardzo pogodną i wesołą. Jestem szczęśliwą mamą, początkującą fanką porannego joggingu i mindfulness. Lubię zapach lasu po deszczu oraz długie rozmowy z ciekawymi ludźmi. Nieustająco uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i podróżować w nieznane. Marzy mi się własny dom kopułowy położony na skraju łąki.

Karolina o sobie: Z natury jestem niepoprawną optymistką i entuzjastką życia. Moimi pasjami są podróże, moda i fotografia. O dobre samopoczucie dbam codziennie ćwicząc pilates lub jogę. Siły, motywacji i radości dodaje mi nastoletnia córka. Zawodowo lubię wyzwania, zaczynać coś od nowa i z determinacją realizować swoje plany. Dużą wagę przykładam do serdecznych i ciepłych relacji z otoczeniem. Dlatego najbardziej liczy się dla mnie rodzina i kobieca społeczność, która daje mi wsparcie i zapewnia wymianę dobrej energii. Moim marzeniem jest wyprawa w rejony Polinezji Francuskiej.

dorota stegman
       Dorota Stegman

CZYM JEST PERFECT HOME CONCEPT?

PERFECT HOME CONCEPT to skuteczny marketing nieruchomości, budowanie wizerunku nieruchomości czyli home branding, doradztwo na rynku nieruchomości.

To KONZEPT, który oferuje kreatywne, spersonalizowane usługi dedykowane Właścicielom nieruchomości na sprzedaż lub pod wynajem. Są to usługi ułatwiające i przyśpieszające procesy efektywnej sprzedaży czy wynajmu.

Jako doradcy mówimy i myślimy językiem korzyści i potrzeb naszych Klientów, dlatego też współdziałanie z nami łączy się z przekazywaniem  podczas współpracy, niezbędnej i użytecznej wiedzy z zakresu marketingu oraz psychologii sprzedaży nieruchomości.

Nasze usługi są usługami łączonymi z zakresu doradztwa, wystroju wnętrz, e-marketingu, psychologii sprzedaży oraz pośrednictwa w sprzedaży/najmie/kupnie nieruchomości.