fbpx
+48 607 170 773 dorota@perfecthomeconcept.com karolina@perfecthomeconcept.com

Poznaj nas

Karolina Rudzka-Krępicz

Pragniemy dzielić się z naszymi Klientami wartościową wiedzą z zakresu doradztwa na rynku nieruchomości.

Kierujemy naszą ofertę zarówno do Klientów, którzy na każdym etapie kupna, sprzedaży lub najmu chcą wesprzeć się pomocą doświadczonego doradcy ds. nieruchomości jak i tych, którzy chcą swoje mieszkanie wynająć lub sprzedać SAMI i potrzebują pomocy w zakresie skutecznego e-marketingu oraz przeobrażenia swojej nieruchomości w atrakcyjną ofertę na sprzedaż lub pod wynajem.

Dorota o sobie: Prywatnie jestem osobą bardzo pogodną i wesołą. Jestem szczęśliwą mamą, początkującą fanką porannego joggingu i mindfulness. Lubię zapach lasu po deszczu oraz długie rozmowy z ciekawymi ludźmi. Nieustająco uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i podróżować w nieznane. Marzy mi się własny dom kopułowy położony na skraju łąki.

Karolina o sobie: Z natury jestem niepoprawną optymistką i entuzjastką życia. Moimi pasjami są podróże, moda i fotografia. O dobre samopoczucie dbam codziennie ćwicząc pilates lub jogę. Siły, motywacji i radości dodaje mi nastoletnia córka. Zawodowo lubię wyzwania, zaczynać coś od nowa i z determinacją realizować swoje plany. Dużą wagę przykładam do serdecznych i ciepłych relacji z otoczeniem. Dlatego najbardziej liczy się dla mnie rodzina i kobieca społeczność, która daje mi wsparcie i zapewnia wymianę dobrej energii. Moim marzeniem jest wyprawa w rejony Polinezji Francuskiej.

dorota stegman
       Dorota Stegman

CZYM JEST PERFECT HOME CONCEPT?

PERFECT HOME CONCEPT to doradztwo w zakresie nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.

To KONZEPT, który oferuje kreatywne, spersonalizowane usługi dedykowane Właścicielom nieruchomości na sprzedaż lub pod wynajem. Są to usługi ułatwiające i przyśpieszające procesy efektywnej sprzedaży czy wynajmu.

Pomagamy też naszym Klientom w znalezieniu atrakcyjnych ofert kupna skrojonych na miarę ich potrzeb i wymagań.

Jako doradcy mówimy i myślimy językiem korzyści naszych Klientów, dlatego też współdziałanie z nami łączy się z przekazywaniem  podczas współpracy, niezbędnej i użytecznej wiedzy z zakresu marketingu oraz psychologii sprzedaży nieruchomości.

Nasze usługi są usługami łączonymi z zakresu doradztwa, wystroju wnętrz, e-marketingu, psychologii sprzedaży oraz pośrednictwa w sprzedaży/najmie/kupnie nieruchomości.

× W czym mogę Ci pomóć?